Budownictwo Firmy BudowlaneBudownictwo ostatnimi czasy miało się w Polsce bardzo dobrze ze względu na inwestycje związane z EURO 2012. Nie bez znaczenia były także fundusze unijne które z różnych to programów płynęły do naszego kraju szerokim strumieniem napędzając koła młyńskie polskiej gospodarki. Niestety obecnie coraz więcej słyszymy o nadciągającym kryzysie i coraz to nowych bankructwach firm które to wzięły na siebie wykraczające poza ich możliwości projekty związane głównie z euro – drogi i infrastrukturę w tym stadiony, centra treningowe i inne. Wszystko to sprawia, że część firm dużo lepiej zarządzanych które to wykorzystały szansę jaką dały Polsce ostatnie inwestycje i Unia Europejska słysząc takie hiobowe wieści wstrzymuje się z inwestycjami co przekłada się na pogłębienie nadciągającego kryzysu. Nic tak nie robi dobrze gospodarce jak fundusze i kapitał który jest niczym krew w organizmie. W momencie gdy inwestycje i idące za tym środki zostają wstrzymane tracimy wszyscy. Oczywiście ma to także znaczenie psychologiczne. Budownictwo jako część gospodarki jest jednym z głównych czynników wzrostowych  – jednocześnie jednak jest gałęzią która pierwsza wyhamowuje oraz ostatnia startuje. Dlatego tak ważne jest więc by ten walec którym jest budownictwo toczył się z jak największym rozmachem i nie zwalniał. Firmy budowlane czeka więc ciężki okres i powinniśmy mieć wszyscy nadzieję, że uda się szybko wyjść na prostą.

O autorze

3x latek. Parę zrealizowanych projektów, jeszcze więcej planów i marzeń na przyszłość. Wiele sukcesów, parę porażek- jak to w życiu.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.