Mówi się, że w świecie wszędobylskiego internetu i najnowszych technologii tradycyjna promocja z zastosowaniem kasetonów reklamowych jest nieaktualna. Nic bardziej mylnego! Pomimo stosunkowo prostej konstrukcji – wykonane są w większości przypadków z dibondu lub płyty pleksiglasowej co daje im odporność na trudne warunki atmosferyczne a także łatwość ich zamontowania, użyteczność kasetonów jest nadal niezwykle duża.

Zwrócić należy uwagę na to, że w celu zwiększenia zasięgu owego kasetonu należy zastosować któreś z obecnych dziś sposobów ich podświetlenia. Mamy możliwość zastosować w tym celu podświetlenia diodowego typu LED, świetlówek lub neonów. Każde z nich ma jakieś wady i zalety aczkolwiek przeważnie dzisiaj stosowanym oświetleniem jest wykorzystanie diód LED. Mają one tę zaletę, że można je względnie prosto wpasować do podświetlanej powierzchni, równomiernie rozchodzi się w nich światło a także mają niski pobór energii. Pozostałe oświetlenia również mają swoje zalety, ale przy LED-owym oświetleniu przegrywają z kretesem.

Podsumowując, kasetony reklamowe mimo wkroczenia na rynek reklamowy nowoczesnych narzędzi reklam, zostają jednym z najskuteczniejszych narzędzi do reklamowania własnej firmy czy marki. Ich stosunkowo atrakcyjna cena, łatwość montowania oraz serwisowania wraz z wysoką skutecznością składają się na ich bardzo silną pozycję w branży reklamowej i jak przewiduję, jeszcze przez długi czas nie znajdzie się rozwiązanie, które ja należycie zastąpi.

Zatem na pytanie czy warto? Odpowiadam – Zdecydowanie!

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.