Każdy przedsiębiorca, który zapoczątkowuje aktywność gospodarczą nieraz zastanawiaja się nad możliwością leasingu pojazdu firmowego. Przedsiębiorcy, którzy nie posiadają symbolicznej historii finansowej, śmiało mają prawo zawierać kontrakty leasingowe.

Leasing samochodowyTyczy się to wprawdzie wyłącznie wybranych obiektów leasingowych. Mowa tutaj o autach osobowych i dostawczych, również tych nowych jak i używanych. Aby móc ratyfikować umowę leasingową, musimy przygotować akt rejestracji własnej firmy a także uregulować opłatę blisko 10procent wpłaty początkowej. W inny sposób sprawa wygląda z innymi środkami trwałymi. Wtedy okres prowadzenia organizacji musi równać się około pół roku. Leasingobiorca powinien przedłożyć wszystkie dokumenty potwierdzające jego zdolność kredytową. Mnóstwo klientów w takowej pozycji stanowi poręczenie innego właściciela spółki, prowadzącego przedsiębiorstwo przez dłuższy już czas. Jak widać, właściciele firm działający w dziedzinie niezadługo, mają opcje starania się o leasing samochodu na rzecz własnej firmy.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.