http://c.wrzuta.pl/wi5074/66664d870004d7294ac06314/0/mb Madonna z playbacku. To krótkie zdanie wystarczy prawdziwym miłośnikom koncertów za całą recenzję. Powstaje pytanie czy gwieździe się już nie chce wysilać? W końcu, od kiedy królowa musi ciężko pracować? Czy może już brak jej sił? Ten drugi problem nie powinien wystąpić biorąc pod uwagę, że wyjątkowo mocno oświecone feministki z Jasnogrodu domagają się by kobiety pracowały tak jak mężczyźni do 65 roku życia a może i dłużej. Podobno takie tendencje pojawiają się na świecie. Twierdzą, że jest to w interesie kobiet.

Ponieważ głoszą taką teorię osoby mocno oświecone, więc im wierzę. No może nie do końca im wierzę, ale przynajmniej udaję, bo przecież wole uchodzić za Jasno a nie Ciemnogrodzianina. Choć jak się zastanowić nad sensem tych przyklejanych łatek to chyba mamy do czynienia z rasizmem. Niby, dlaczego Ciemny ma być gorszy od Jasnego.

A skoro już jesteśmy przy rasizmie to czasem w Opolu jest wystawa psów jak najbardziej rasowych. Zawsze przy tej okazji przypominam moim dzieciom, że to jest jedyne miejsce gdzie tolerujemy rasizm. Robię to na wszelki wypadek gdyż boję się, że jak wejdziemy do opolskiego „Okrąglaka” (miejsce wystaw) to któryś z moich synów krzyknie Wszystkie psy równe są i będzie obciach. Tutaj ludzie są oświeceni inaczej i każdy uznaje segregacje rasową za właściwą.

Uczulam też swoich synów by w przyszłości, gdy zechcą bawić się w demokrację nigdy nie głosowali na jakiegokolwiek hodowcę zwierząt. Oni wszyscy są jawnymi lub ukrytymi rasistami.
Z tego powodu nigdy nie głosuje na PSL. Niby skąd mam wiedzieć ilu z nich to hodowcy?

Aż boje się pomyśleć, co by się stało gdyby hodowcy psów (jak najbardziej rasowych) zdobyli władzę w Unii Europejskiej. Mogliby wprowadzić segregację według wrodzonych predyspozycji lub widocznych talentów. Wyszłoby na jaw, że Niemcy i Francuzi nadają się do budowania imperialnej potęgi Europy a Polacy do zbierania szparagów, wspinania się na rusztowania i zmiany pieluch emerytowanej Europie.

Wracając do Estery Madonny to jednak wygląda na to, że instynkt skandalistki ją opuszcza. Nie tylko na scenie daje z siebie mniej, ale nawet wybierając dla siebie nowe żydowskie imię wybrała Estera a mogła wybrać Maria. Byłaby niezła zadyma w Ciemnogr… znaczy się tam gdzie ludzie jeszcze czymś się przejmują.

O autorze

Wierzę, że ludzie są z natury dobrzy, wierzę w wolność osobistą i prawo do samorealizacji.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.