Detox to urządzenie wymyślone przez angielskich lekarzy, jakie służy do oczyszczania organizmu. Jest rozpowszechnione na całym świecie. Łączy w sobie medycynę konwencjonalną i podstawy starożytnej medycyny chińskiej. Stopy zanurzane są w wodzie na około 30 min. Podczas zabiegu woda zmienia kolor z lekko żółtej na brązową lub czarną. W ten sposób organizm jest oczyszczany z zanieczyszczeń. Używanie detoxu powoduje wzrost energii, poprawia koncentrację, pomaga pozbyć się trądziku, łagodzi bóle miesiączkowe.

Masowanie i relaksCo zrobić, gdy wciąż czujemy ból mięśni i stawów? Możemy regularnie chodzić na masaże, gimnastykować się albo pływać. Innym wyjściem są fotele masujące. Fotele masujące wykonują wiele różnych masaży. Masaż shiatsu poprawia krążenie krwi i zmniejsza ból. Masaż ugniatający poprawia sprawność ciała. Masaż wałkujący poprawia metabolizm, a masaż wibracyjny poprawia funkcjonowanie organów. Niektóre fotele masujące wykonują też masaż chiński, który odbudowuje harmonię w organizmie i rozprasza ból, masaż amerykański i masaż tajski.

Masażer to urządzenie, dzięki któremu można rozbić tkankę tłuszczową, ujędrnić ciało, zrelaksować się. Masażer posiada długą rękojeść, ma elegancki wygląd, jest łatwy w użyciu, praktyczny. Istnieje możliwość regulowania intensywności masażu. Dobre samopoczucie zapewni też poduszka masująca, która pomaga na bóle kkręgosłupa, likwiduje zakwasy, wspomaga rehabilitację, zwalcza bezsenność, regeneruje mięśnie.
Mata masująca jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają miejsca na fotele do masażu. Wykonuje 6 rodzajów masażu: shiatsu, opukujący, uciskowy, ugniatający, wałkujący oraz rozcierający. Jest solidnie wykonana i można ją prosto obsłużyć przy pomocy pilota ręcznego. Mata masująca masuje różne części ciała: kark, kręgosłup, pośladki, uda. Regularne korzystanie z maty masującej prowadzi do usunięcia bólów mięśniowych.

Peeling kawitacyjny to oczyszczanie skóry ultradźwiękami. Mikromasaż poprawia krążenie i dotlenienie komórek. Pozwala pozbyć się bakterii i wągrów. Nawilża skórę, wygładza ją, zmiękcza naskórek. Dzięki peelingowi można pozbyć się przebarwień, usunąć zrogowaciały naskórek, pozbyć się toksyn. Peeling kawitacyjny nie podrażnia skóry.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.