Spółka zoo Fatimex została stworzona w 2011 r. w skutek nawiązania stałej współpracy serwisów z Angielskopolskich z długim zasobem wiedzy w branży tworząc zaawansowany serwis samochodowy.

Początek działania firmy w Polsce zaczęto już w roku 1990, kiedy to hobby do angielskich marek samochodów – Jaguara, Częśći Land Rover, części jaguar wroclaw, MG – zaowocowała powstaniem Firmy o bardzo mocno określonym profilu. Z upływem lat rozszerzono działalność serwisu, zajmując się importem markowych samochodów, podzespołów nowych i starych, a także ich najwyższej jakości odpowiedników. Wieloletnia współpraca z producentami z Anglii dała możliwość na stworzenie zupełnie nowej jakości – firmy, zajmującej się w pełni specjalnie stworzonym serwisem kierującym oddział w Polsce. Spółka z o.o. jest na poziomie intensywnej ewolucji, w zakresie kierowanych usług poszerzony został o kolejne marki aut – dlatego jesteśmy wstanie prowadzić części rover Wroclaw. Owocna współpraca z firmami Angielskimi sprawia, że Fatimex Motors – Parts & Service LTD ma nieograniczony dostęp do sprzętu, i podzespołów do bmw, audi, jaguar, land rover oferuje najlepsze na rynku ceny jednocześnie dając efekt najlepszej jakości. Posiadamy również serwis Land rover wroclaw.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.