Jak tam Wasza kondycja po zimie? 🙂 Wiosna już za oknem, czas zatem ruszyć się z kanap i przygotować do odsłaniania pięknych, wysportowanych ciałek.

Znana firma odzieżowa Nike zaprezentowała ostatnio nowe modele butów na sezon letni 2013. Najnowsza linia nazywa się Nike Free 5.0 i według producenta zapewnia niespotykaną dotąd wygodę biegania i ogólny komfort używania obuwia. Nike skoncentrowało się na dostarczeniu jak najbardziej wszechstronnych butów treningowych, nadających się do zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, przy różnych warunkach pogodowych. Ciekawe, czy jakością wykonania dorównają na przykład niesamowitym Nike Mercurial?

Górna warstwa skonstruowana jest z przeplatanych pasm materiału, co zapewnia dostosowywanie się do kształtu stopy i wspieranie jej podczas ruchu. Projektanci Laura Parrett i Jeff Rasmussen są wyjątkowo dumni ze swojego pomysłu, inspirowanego podobno chińską pułapką na palce! Kiedy stopa zaczyna poruszać się inaczej niż w przód lub w tył, pasy materiału zacieśniają się, zwiększając tym samym usztywnienie buta i asekurując ćwiczącego.

Buty z serii Nike 5.0 są już dostępne w Polsce zarówno w tradycyjnych sklepach, jak i przez Internet. Ceny ustalono na poziomie 449 PLN, ale podobno pojawiają się już tańsze propozycje. Ciekawe, jak poradzą?

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.