Cała sieć Internet pełna jest porad i cennych wskazówek jak skompletować wyprawkę niemowlęcą. Mamy przekazują sobie z rąk do rąk przeróżne listy ubranek dla noworodka potrzebne tuż po porodzie.

A może podejść nietypowo do zagadnienia wyprawki i skompletować ubranka pełne humoru i uśmiechu, które razem stanowią wspaniały zestaw na prezent dla Mamy spodziewającej się dziecka?

Taki prezent były na pewno oryginalny, nieszablonowy, i zostałby na długo zapamiętany. Standardową wyprawkę dla swojego dziecka każda Mama ma z pewnością skompletowaną na długo przed porodem.

Nietypowa wyprawka dla noworodka składa się z kompletu podstawowych ubranek dziecięcych, na których nadrukowane są przeróżne dowcipne napisy. Takie humorystyczne sentencje mogą na przykład nawiązywać do charakteru przyszłego Tatusia, podkreślać cechy Mamusi, mogą dotyczyć Babci lub Dziadka. W skład takiego prezentu wyprawkowego powinny wchodzić śpioszki niemowlęce z napisami, przynajmniej jedno body dla noworodka, kaftanik niemowlęcy, pajacyk, czapeczka kąpielowa i łapki niedrapki. Łapki niedrapki to bawełniane rękawiczki bezpalcowe, które uniemożliwiają maluszkowi podrapanie delikatnej skóry na buzi. Czapka kąpielowa przyda się po kąpieli dziecka oraz podczas snu. Pozostałe ubranka zakładane są podczas dnia, a dzięki humorystycznym napisom wywołają uśmiech na twarzy każdego, kto napis przeczyta.

Jeśli celem naszego prezentu jest sprawienie radości młodemu Tacie i Dziadkowi to możemy wybrać ubranka z napisem „Tata wie dużo, ale Dziadek wie więcej”. Kompletujemy wtedy śpioszki, body i kaftaniki właśnie z tym napisem.

Jeśli chcemy mile zaskoczyć przyszłą Mamusię i Babcię zdecydujmy się na napis „Mam fajną Mamę, ale z Babcią trzymam sztamę”. W tak prosty sposób możemy sprawić radość wielu osobom i jednocześnie wzbogacić garderobę niemowlaka.

Nietypową wyprawkę pakujemy w karton, owijamy w piękny ozdobny papier, a całość wieńczymy wielką kokardką. Do środka pakunku warto dorzucić kartkę okolicznościową ze stosowną dedykacją.

Dzięki takiemu prezentowi będziemy postrzegani jako osoby pełne humoru i dystansu do siebie, obdarzone wyobraźnią, a także okazujące sympatię do osób obdarowywanych.

 

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika