Strasznie przywiązuje się do rzeczy jak impregnaty do wszystkich butów i płaszczyków. Nie lubię niczego wyrzucać, ponieważ zawsze może mi się przydać. Z telefonami jest jeszcze gorzej, bo w szafce leżą już przedpotopowe modele, które i tak nie działają, a pewnie już nigdy nie będą. Po prostu żal mi ich wyrzucać, ponieważ nasze rzeczy to nasze wspomnienia.

To co masz pokazuje kim naprawdę jesteś!

I tu nie chodzi o to ile kosztował Twój telefon czy jakiej marki masz ciuchy. Nie chodzi tutaj o kasę. Zawsze można znaleźć coś za niewielkie pieniądze, co będzie przedstawiało Ciebie. Pokaże jaki jesteś i co w Tobie siedzi. Kupujesz najdroższe rzeczy tylko dlatego, że zrobiła to konkretna firma? Twój wybór, to świadczy o Tobie. Ja kupuję to co mi się podoba. To jest jedyny warunek, którym się kieruje. Marka, cena (oczywiście w granicach rozsądku) czy poziom lansu danej rzeczy jest nie ważny. Muszę to polubić.

Rozstania są ciężkie!

Każde rozstanie jest ciężkie. Nie ważne czy to ze swoją drugą połówką czy ulubioną koszulką. Jest to zupełnie inny kaliber, ale nadal obydwa te przypadki mogą być traumatycznym przeżyciem. Dlatego ja nie wyrzucam swoich telefonów czy ulubionych rzeczy. Niech sobie leżą na dnie szafy albo w piwnicy. Niech czekają na mnie latami. Niech się starzeją. Ale ja wiem jedno. Wiem, że one tam są i na mnie czekają. Może kiedyś znów będę chciał z nich skorzystać, może będę ich potrzebować. Nie wiem. Jest też szansa, że nigdy ich już nie zobaczę i zaginą przy którymś sprzątaniu, ale nie chcę się z nimi rozstawać. Bo wiem, że…

Jedna rzecz to miliony wspomnień!

I właśnie dlatego te rzeczy są takie ważne. Są jak stare zdjęcia czy filmy, przypominają nam o czymś. Ich przewagą jest to, że mogą nam przypomnieć o wielu sytuacjach z naszego życia. Ja tak mam, jak tylko spojrzę na telefon to pamiętam jaki wtedy byłem oraz co robiłem. Przypominam sobie najlepsze chwile z tamtego okresu. Wszystkie niezapomniane momenty przeżywam na nowo i to sprawia mi radość. Niektóre rzeczy mogą nam też przypominać o tych gorszych chwilach, ich również nie wyrzucajcie! Niech będą kopem motywacyjnym za każdym razem gdy wpadną wam w oko!

A Wy zastanówcie się czy macie takie specjalne dla Was rzeczy, których nie chcecie za nic w świecie wyrzucić?

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.