Rozgrywki w piłkę nożną już się skończyło. Mieszkańcy zaczynają podsumowywać te niezwykłe chwile. Nakłady inwestycyjne w autostrady, lotniska i areny sportowe. Przy okazji organizacji pojedynków w piłkę nożną odremontowano bardzo dużą liczbę budynków, zadbano o stan miast i powstawały nowe miejsca noclegowe i restauracje. Kibic, który chciał znaleźć tańszy nocleg, nie w renomowanych hotelach to będzie mógł znaleźć w serwisach turystycznych kontaktów na wygodny.

Powinniście znaleźć nas. Nasz hostel to hostel silesius. Kierowany jest przez organizację pozarządową aby przychody wydawać na projekty skierowane dla młodzieży. Pragniemy aby ludzie poznawali innych równieśników z innych krajów, zarówno północnej Europy jak i Azji. Chcemy pracować z młodymi ludźmi, wskazywać im jak pokojowy i multikulturowy jest nasz świat. Właśnie dlatego często można spotkać młodych ludzi z całego świata.

Dolny Śląsk jest niezwykłym miejscem gdzie odczuwa się polskie, czeskie i niemiecki kręgi kulturowe. Właśnie tu istnieją cztery religijne kościoły. Dzielnica Wzajemnego Szacunku to cztery świątynie położone blisko siebie. Synagoga i kościoły innych wyznań pokazują że można razem współpracować na rzecz dialogu między religijnego. Niedaleko jest centrum pubów i dyskotek, tzw. pasaż Niepolda. Aby odwiedzić wszystkie te wyjątkowe miejsca należy przyjechać do Wrocławia przynajmniej na kilka dni. Nie jest trudno wypatrzeć tanie noclegi wrocław jest miejscem gdzie jest sporo niedrogich hoteli a także apartamentów. Szukając dzielnicy gdzie jest cicha okolica to zarezerwuj tani nocleg na ul. Stysia 16a. Tam znajdziecie pokoje z łazienkami a śniadanie są w cenie noclegu, można bez opłat parkingowych zaparkować auto a i z dworca PKP i PKS jest blisko, po prostu hostel w centrum miasta.

Wszyscy przybywający do Wrocławia nagminnie zastanawiają się co zrobić, gdzie wybrać się w trakcie swojego pobytu. Informacje miejskie prowadzą prawidłowo przygotowane poradniki i przewodniki. Wrocławianie chętnie pomagają turystom udzielając im odpowiedzi jak dojechać na rowerze, co niezwykłego zobaczyć. Niezależnie na jak długo odwiedza się te miasto na pewno powinniście się udać do Ogrodu Japońskiego, Parku Szczytnickiego, Hali Targowej, zobaczyć podświetlony stadion miejski, kupić bilety na wycieczkę kajakiem po Odrze lub pójść do muzeum architektury. Kampus Politechniki Wrocławskiej to prawdziwe labirynty gmachów powszechnie znanych lokalnych uczelni. Zapraszamy do miasta spotkań!

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika