Obóz sportowy to jeden z tych wyjazdów, które dziecko wspomina potem przez całe życie – połączenie świetnej zabawy, przygody i jednocześnie zdrowego, pożytecznego wysiłku. Jak wybrać taki obóz, który spodoba się dziecku i nie będzie dla niego męczarnią? Najlepiej dopasować typ obozu do jego zainteresowań – a wybór mamy ogromny. Przedstawiamy pięć nietypowych pomysłów na sportowe wyjazdy.

1. Połączenie paintballu i survivalu. To obóz dla chłopców i dziewczynek, dla wszystkich, którzy na wakacyjnym wyjeździe nie lubią się nudzić. Podczas tego wyjazdu młodzi ludzie poznają techniki strzelania, ale również uczą się taktyki, grają w gry terenowe i uczą się pierwszej pomocy.

2. Coś dla miłośników ASG. Obozy tego typu to idealny wybór dla chłopców, zainteresowanych militariami, strzelectwem, antyterroryzmem, działaniami wojskowymi. Tu młody człowiek dowie się, jak się strzela, jak prowadzi działania wojskowe, nauczy się musztry. To jeden z tych obozów, które sprawiają, że młodzi ludzie „łapią bakcyla” i decydują o tym, że chcą zostać zawodowymi żołnierzami, policjantami czy oficerami służb ochrony.

3. Taneczne wakacje. Jeśli szukasz idealnego pomysłu na obóz dla dziewczynki – taniec będzie najlepszym wyborem. Ale myli się ten, kto myśli, że na obozach tanecznych nie ma chłopców. Są i równie chętnie jak ich koleżanki uczą się podstaw hip hopu czy dancehall.

4. Tenis dla każdego. Obozy tenisowe przyciągają coraz młodszych uczestników – już siedmiolatki chcą uczyć się grać tak jak ich idole – Agnieszka Radwańska czy Jerzy Janowicz. A na obozie tenisowym, poza tajnikami gry, można także rozwijać swoje umiejętności poza kortem, na licznych testach sprawnościowych.

5. Multisportowa rozrywka. Dla rodziców, którzy nie wiedzą, jaki sport będzie najlepszy dla ich pociechy, obozy multisportowe będą najlepszym pomysłem. Dzieci uczą się tu podstaw wielu dyscyplin – na przykład tenisa, żeglarstwa, windsurfingu czy tańca – wszystko to podczas jednego wyjazdu!

Obozy sportowe to coś, co dziecko pamięta przez długie lata, a więc warto wybrać wyjazd, który będzie zgodny z jego zainteresowaniami i pasją – a możliwości jest naprawdę wiele.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika