Niezakłócony obieg informacji między wszystkimi obszarów działalności firmy jest niezbędne dla sprawnego zarządzania. Taką integrację zapewnia oprogramowanie dla firm. Określane jako system ERP. Taki system dla firm wspomaga wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa.

Oprogramowanie dla firm zapewnia błyskawiczny obieg informacji, łatwy dostęp do całej dokumentacji oraz sprawną komunikację. Jest to koniecznością we wszelkich procesach decyzyjnych. Czas zaoszczędzony dzięki zastosowaniu systemu ERP można spożytkować na opracowanie nowych strategii biznesowych, co przyczyni się do rozwoju firmy.

Przodującym producentem oprogramowania dla firm jest SAP. System SAP to najczęściej wybierany system dla firm na świecie. SAP projektuje rozwiązania zarówno dla dużych firm, jak i dla małych i średnich podmiotów. System SAP dostosowany do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw to SAP Business One. Posiada takie funkcjonalności, jak:

Księgowość i finanse: księgowość, budżet, operacje bankowe, raportowanie finansowe;

Działania operacyjne i dystrybucja: sprzedaż i dostawa, handel elektroniczny, zaopatrzenie, zarządzanie stanem magazynowym, planowanie i zarządzanie produkcją, zarządzanie projektami;

CRM: zarządzanie sprzedażą, zarządzanie relacjami z Klientami za pomocą strony internetowej, integracja z Microsoft Outlook, obsługa i wsparcie Klienta, biuro obsługi klientów przez przeglądarkę internetową, zarządzanie kontaktami z partnerami biznesowymi;

Administracja i raportowanie: zasoby ludzkie, automatyczne powiadomienia i obieg dokumentów, okna i raporty, zarządzanie uprawnieniami.

Oprócz wspomnianych funkcji, system dla firm SAP Business One charakteryzuje się elastycznością oraz łatwość obsługi. System SAP pozwala na  integrację z innymi aplikacjami, w tym m. in. MS Office oraz tworzenie indywidualnych skrótów klawiszowych.

SAP posiada dużą grupę partnerów na całym świecie, którzy zapewniają profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru i dostosowania oprogramowania dla firm do jej potrzeb. Prestiżowym wyróżnieniem jest posiadanie tytułu Złotego Partnera SAP. Złoty Partner SAP to pewność profesjonalnej obsługi, bazującej przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu w branży.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika