Scalenie wszystkich obszarów firmy jest niezbędne w celu sprawnego zarządzania. Integrację taką zapewnia system ERP. Jest to oprogramowanie dla firm wspomagające wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa. System dla firm zapewnia szybki obieg informacji, łatwy dostęp do dokumentów oraz sprawną komunikację. Jest to niezbędne przy podejmowaniu wszelkich decyzji. Zastosowanie systemu ERP pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, a jak wiadomo, czas to pieniądz.

Wiodącym producentem oprogramowania dla firm jest SAP. System SAP to najczęściej wybierany system dla firm na świecie. SAP opracowuje rozwiązania zarówno dla dużych korporacji, jak i dla małych i średnich przedsiębiorców. System SAP dostosowany do potrzeb MSP to SAP Business One. Posiada takie funkcjonalności, jak:

Księgowość i finanse: księgowość, budżet, operacje bankowe, raportowanie finansowe;

Działania operacyjne i dystrybucja: sprzedaż i dostawa, handel elektroniczny, zaopatrzenie, zarządzanie stanem magazynowym, planowanie i zarządzanie produkcją, zarządzanie projektami;

CRM: zarządzanie sprzedażą, zarządzanie relacjami z Klientami za pomocą strony internetowej, integracja z Microsoft Outlook, obsługa i wsparcie Klienta, biuro obsługi klientów przez przeglądarkę internetową, zarządzanie kontaktami z partnerami biznesowymi;

Administracja i raportowanie: zasoby ludzkie, automatyczne powiadomienia i obieg dokumentów, okna i raporty, zarządzanie uprawnieniami.

Poza wymienionymi funkcjami, system SAP Business One charakteryzuje się elastycznością i łatwością obsługi. System SAP umożliwia  integrację z innymi aplikacjami oraz tworzenie indywidualnych skrótów klawiszowych.

SAP posiada dużą grupę partnerów na całym świecie, którzy zapewniają fachowe doradztwo w zakresie wyboru i dostosowania oprogramowania dla firm do jej potrzeb. Prestiżowym wyróżnieniem jest posiadanie tytułu Złotego Partnera SAP. Złoty Partner SAP to pewność profesjonalnej obsługi, bazującej przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu w branży.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika