System dla firm pomocny w sprawnym zarządzaniu przedsiębiorstwem

Wzrastająca liczba firm konkurencyjnych i ulegające zmianie preferencje klientów sprawiają, że przedsiębiorstwa starają się w jak największym stopniu usprawnić swoją działalność oraz oferować usługi i produkty na jak najwyższym poziomie. Jedną z metod na zwiększenie rentowności przedsiębiorstwa jest wykorzystanie systemu do zarządzania. Zapewnia on szybki i płynny obieg informacji. Pozwala na przyspieszenie procesów decyzyjnych. Obsługuje praktycznie wszystkie obszary funkcjonowania firmy. Systemy do zarządzania wykorzystywane są już nie tylko w dużych korporacjach, ale także w małych i średnich przedsiębiorstwach.

System ERP dla sektora MSP 

Wiodący dostawca oprogramowania dla firm – SAP – opracował rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorców. Jest nim system SAP Business One. Dzięki temu, że jest on podzielony na moduły, możliwe jest optymalne dostosowanie do potrzeb firmy. Obsługiwane obszary przedsiębiorstwa w SAP Business One to:

  • Księgowość i finanse,
  • Działania operacyjne i dystrybucja,
  • CRM,
  • Administracja i raportowanie.

Poza wymienionymi funkcjami, system SAP Business One charakteryzuje się elastycznością i łatwością obsługi. System SAP umożliwia  integrację z innymi aplikacjami oraz tworzenie indywidualnych skrótów klawiszowych.

Złoty Partner SAP

Pierwszym Złotym Partnerem SAP w Polsce jest firma SUPREMIS. Posiadając długoletnie doświadczenie we współpracy z firmami w zakresie wdrażania systemów ERP, zapewnia profesjonalne usługi i doradztwo.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika