System ERP niezbędny w sprawnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa

Rosnąca konkurencja i zmieniające się preferencje klientów przyczyniają się do tego, że firmy próbują w jak największym stopniu zwiększyć efektywność swojej działalności oraz oferować usługi i produkty na jak najwyższym poziomie. Aby to osiągnąć, coraz częściej wykorzystują specjalistyczne oprogramowanie dla firm.  Zapewnia ono szybki i płynny obieg informacji. Umożliwia przyspieszenie procesów decyzyjnych. Obsługuje praktycznie wszystkie obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa. Systemy dla wykorzystywane są już nie tylko w dużych korporacjach, ale także w małych i średnich przedsiębiorstwach.

System SAP  dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom

Światowy lider wśród dostawców oprogramowania dla firm – SAP – zaprojektował rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorców. Jest nim system dla firm SAP Business One. Dzięki temu, że składa się on z modułów, możliwe jest optymalne dopasowanie do potrzeb firmy. Obsługiwane obszary przedsiębiorstwa przez system SAP to:

  • Księgowość i finanse,
  • Działania operacyjne i dystrybucja,
  • CRM,
  • Administracja i raportowanie.

Poza wymienioną funkcjonalnością, cechą charakterystyczną systemu SAP Business One jest elastyczność i łatwość obsługi. To oprogramowanie dla firm umożliwia  integrację z innymi aplikacjami oraz tworzenie indywidualnych skrótów klawiszowych.

SUPREMIS – Złoty Partner SAP

Pierwszym Złotym Partnerem SAP w Polsce jest firma SUPREMIS. Bazując na długoletniej współpracy z przedsiębiorstwami w zakresie wdrażania systemów ERP, zapewnia profesjonalne usługi i doradztwo. Prestiżowym tytułem Złotego Partnera SAP może pochwalić się tylko 30 firm na całym świecie.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika