Na rynku polskim prosperuje bardzo duża ilość biur tłumaczeń, które proponują kompleksowe usługi. Posiadają m.in. tłumaczenia pisemne, takie jak zwykłe, specjalistyczne, przysięgłe oraz ustne. Pewne miejsca dostosowują swoje pomysły do wymagań klienta i wciąż ulepszają świadczone usługi.

Języki w jakich tłumaczą to angielski, białoruski, bułgarski, francuski, litewski, macedoński, czeski, węgierski, włoski, norweski, portugalski, rumuński, ukraiński, serbski, szwedzki. Specjalizują się w branżach technicznych, takich jak budownictwo, elektronika, telekomunikacja, transport, energetyka; finansowo-ekonomicznych, czyli bilanse, rachunki, biznes plany; prawniczych i sądowych, takie jak umowy, statuty, uchwały, wyroki, rozporządzenia; informatycznych: lokalizacje oprogramowania oraz strony www; a także inne gałęzie, a w tym marketing, zarządzanie, medycyna, artystyczne. Osobom, które poszukują profesjonalnych usług oferuje się biuro tłumaczeń Katowice.

Aby zapewnić najwyższą jakość nawiązują oni współpracę z nowymi fachowcami oraz specjalistami z przeróżnych dziedzin. Ich oferta adresowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Istnieje możliwość doradztwa merytorycznego z wybranym specjalistą. Na stronach internetowych możecie znaleźć Państwo szereg szczegółowych informacji o biurze, dane kontaktowe, demo tłumaczenia, zniżki, formularze, słowniki, cennik. Chcesz wiedzieć ile będzie kosztowała Twoja usługa? Wystarczy, że wyślesz pytanie, a konsultant na nie odpowie. Stałym klientom proponowane są także inne świadczenia, m.in. tworzenie prezentacji, plików edytowalnych, glosariuszy do materiałów, a także skład dokumentów i sporządzanie instrukcji.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.