Blogi modowe to miejsca w blogosferze, gdzie osoby interesujące się modą publikują własne stylizacje, nowinki ze świata mody, czy relacje z pokazów. Strony tego typu wyrastają ostatnio, jak grzyby po deszczu, dlatego warto przybliżyć czytelnikom tę tematykę.

Pierwszym typem jest blog o modzie, na którym blogerka, zwana szafiarką przedstawia autorskie stylizacje w oparciu o nowe trendy, które mogą zainteresować potencjalnych obserwatorów. Zwykle są to zachowawcze stroje zgodne z aktualną modą, ale zdarzają się również wpisy z wykorzystaniem elementów vintage lub ekstrawaganckich dodatków. Warto kierować się własnym, przemyślanym stylem, zamiast być kolejnym manekinem z sieciówki.

 

Drugi typ stanowią blogi z tematycznymi inspiracjami. Znajdziesz tu piękne zdjęcia modelek i trendy w ciekawych ujęciach. Strony te mimo powielonej zawartości, również cieszą się powodzeniem.

Najtrudniejszym i czasochłonnym w prowadzeniu rodzajem bloga jest blog opisujący zjawiska w modzie, nowe trendy i wydarzenia z branży. Autor często stara się być opiniotwórczy lub jest za takiego uważany. Dwa poprzednie typy opierają się na publikacji zdjęć, w tym przypadku musimy mieć lekkie pióro, by zdobyć zainteresowanie, ponieważ w świecie mody liczy się głównie efekt wizualny.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.