Właśnie ukończyłem szkołę i nadszedł czas na wkroczenie w dorosłe życie. Od dłuższego już czasu starałem się znaleźć stałą prace jednakże jak każdemu młodemu człowiekowi bez znajomości bardzo ciężko jest tego dokonać. Od zawsze byłem bardzo ambitny i samowystarczalny, dlatego też zdecydowałem się dłużej nie czekać i wziąć sprawy w swoje ręce. Zachęcony faktem, że coraz więcej młodych ludzi decyduje się na założenie swojego biznesu, także postanowiłem spróbować swoich sił.

Jako, że studiowałem w szkole na kierunku marketingu, pewną wiedzę już miałem, a z pomocą rodziny udało mi się otworzyć sklep z ubraniami. Postanowiłem jednak bardziej sprecyzować moją grupę docelową, tak więc moje produkty stanowi różnego rodzaju odzież robocza, która z początku była własnoręcznie szyta przeze mnie i moich rodziców. Niewielu ludzi we mnie wierzyło, ale z ogromnym uporem dążyłem do przodu i się nie poddawałem. Wielcy ludzie tego świata także niekiedy zaczynali od niczego.

Po roku działalności zyski zaczęły się zwiększać, a dziś już nawet jestem właścicielem własnej fabryki i dużego sklepu. Odzież ochronna przeze mnie oferowana produkowana jest z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu jestem w stanie choć trochę dorównać światowym markom. W mojej okolicy jednakże już udało mi się stać głównym dostawcą w tym segmencie. W przyszłości planuję także powiększyć ofertę o różne artykuły BHP jak chociażby okulary czy nauszniki.

Tak duże rozwinięcie mojej działalności było jednak możliwe jedynie dzięki pomocy finansowej z unijnego funduszu, o który zacząłem się starać na początku mojej działalności. Dzięki temu mogłem poszerzyć zakres swojej działalności, a także rozwinąć firmę chociażby poprzez zatrudnienie dodatkowej pomocy czy zakup najnowszych maszyn. Warto więc postawić na swoje, a nóż się uda.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.