Kiedy nadchodzi ten wyczekiwany dzień, gdy mówicie sobie sakramentalne „tak”, goście siedzą w ławach jak zaklęci, a tak naprawdę liczycie się tylko Wy.

Ślub, a po nim wesele i podróż poślubna, to piękne, niezapomniane chwile. Moment, który będzie nam długo towarzyszył, w naszym przyszłym życiu. Jest to niezapomniana chwila do której warto się dobrze przygotować.

Zatem chcemy, aby wszystko było dopracowane, wspaniałe i urzekające.

Pomyślmy, gdzie chcemy urządzić nasze przyjęcie. Wolimy zakopiańską, drewnianą chatę; bajkowy pałacyk czy może myślimy o urządzeniu przyjęcia w plenerze, które są coraz bardziej popularne.

Zatem stwórzmy razem, coś, co goście jeszcze długo będą wspominać.

Możemy wybrać jakiś jeden motyw przewodni, albo stworzyć nastrój z precyzyjnie dobranych dodatków.

Ważne, żeby zajęli się nami ludzie, z doświadczeniem, wysokim poczuciem estetyki i wizją, dzięki takim doradcom będziemy mogli urządzić wesele naszych marzeń.

Niestety, organizacja wesela jest najczęściej żmudną i męczącą pracą. Musimy ustalić terminy, przede wszystkim w kościele , urzędzie i wolny termin wynajęcia Sali.

Wszystko musi grać ze sobą.

Przygotować listę gości, o nikim nie możemy zapomnieć, jeżeli szykujemy większe wesele.

Łatwiej jest, kiedy zapraszamy tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół.

Kolejnym etapem są, często trudne wybory, typu: wybór zaproszeń, dekoracji sali, bukietu, sukni ślubnej, garnituru dla pana młodego, fotografa, cateringu. Wszystko jest ważne, a oferta na rynku coraz większa.

Mamy możliwości stworzenia wesela jak z bajki, jeżeli tylko mamy pomysł na własny ślub.

O autorze

Marcin Janczak - bloger, programista i grafik w jednej osobie. Lubię gry, dlatego tez postanowiłem tworzyć strony o grach by przybliżyć je innym graczom.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika