U niejednego mężczyzny wzbudza zaskoczenie liczba posiadanych torebek przez ukochaną. Z torebkami jest jak z butami – nigdy za wiele, a płci brzydkiej za którą są uznawani mężczyźni doprawdy ciężko ten fakt zrozumieć.

Wybór torebki dla kobiet jest często nie lada wyzwaniem. Najczęściej podyktowany jest celem, któremu ma torebka służyć, a więc wielkością, oraz kolorem. Wielkość torebki zależy więc od tego, do czego będziemy jej używać. Wyjeżdżając na weekend, najbardziej podręczna jest średniej wielkości torba, w której zmieści się to, co niezbędne. Oczywiście pojęcie „niezbędne” jest inaczej rozumiane przez mężczyznę i kobietę. Podczas gdy mężczyźnie wystarczy niewielki plecak, kobieta musi zabrać ze sobą średniej wielkości torbę podróżną i podręczną, niewielką torebkę, w której umieści chociażby dokumenty i portfel oraz wszystkie niezbędne do życia kosmetyki.

Nieco mniejsze gabaryty ma torebka noszona na co dzień, która jednak nie może być zbyt mała. Najlepiej aby mieściła się w niej teczka A4, parasol, dokumenty i kilka kosmetyków. Najmniejsze torebki są odpowiednie na wieczorne wyjścia na miasto czy spacery. Do takich niewielkich torebek mieści się najczęściej tylko telefon komórkowy i portfel.

Wybór torebki, wbrew temu, co sądzą mężczyźni, wcale nie jest taki łatwy i oczywisty. Nieraz trzeba się wykazać iście strategicznym myśleniem, aby wybrać torebkę, która będzie zarówno praktyczna, jak i dobrana kolorystycznie do reszty garderoby. Mężczyzną pozostaje więc się jedynie cieszyć, iż oni nigdy takiego problemu mieć nie będą.

O autorze

Programista i pracownik dużej firmy specjalizującej się w seo. Powiązany z branżą leśną i leśnictwem przez rodzinę. Specjalista od spraw reklamy internetowej, w tym pisaniu artykułów SEO. Pisze na dowolne tematy, z dowolną ilością znaków i dowolnym nasyceniem słowami kluczowymi, za niekoniecznie dowolną cenę ;-)

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika