No i stało się… wakacje się kończą a słońce uraczy nas swoją obecnością jeszcze tylko kilka dni. Mamy szansę by wykorzystać to na dopracowywanie letniej opalenizny i  przygotowanie się na powrót do rzeczywistości.

Heart into labyrinth. Znajdź sobie cel!
Wakacje to czas kiedy nie myślimy o rzeczach poważnych i żyjemy chwilą. Co zrobić, żeby czas przed kolejnymi nie był tylko desperackim odliczaniem dni? Znajdź sobie cel, który zrealizujesz przed wakacjami. Może to być np. zbieranie pieniędzy na wymarzoną wycieczkę, a może od dawna marzyłeś o tym by otworzyć firmę? Skorzystaj z pomocy doradców takich jak Grupa Trinity i zobacz co da się zrobić. Taka motywacja doda Ci skrzydeł i pomoże odnaleźć emocje nawet podczas ponurego deszczowego wieczoru.

Pozwól sobie na małe przyjemności

Nawet jeśli nie byliście na słonecznych wakacjach w egzotycznych krajach gdzie jedynym zmartwieniem było jakiego drinka akurat wybrać, na pewno nie jest Wam łatwo wrócić do powakacyjnego życia i przygotować się na nadejście jesieni. Nie jest to łatwa sprawa, żeby nie nabawić się depresji trzeba się do tego dobrze przygotować. Jak znaleźć na to sposób? Ulubiony kosmetyk na jesień, dobra książka czy nowa płyta ulubionego zespołu? Takie drobiazgi mogą nam pomóc zapomnieć o tym co na dworze i skupić się na miłym spędzaniu czasu przez cały rok.

 

Myśl pozytywnie!
Pomyśl też o dobrych stronach- może to słabe pocieszenie ale pomyśl jak dużo w ciągu wakacji miałeś czasu dla siebie. I jak? Ja bardzo mało. Dlatego mam dla Ciebie radę.

  • Zrób listę rzeczy, które od dawna chciałeś zrobić: domowe porządki, remont mieszkania a może jakaś wycieczka?
  • Poświęć wolny czas na planowanie
  • Zaplanuj dokładnie co trzeba zrobić, rozplanuj zadania
  • Zrób listę zakupów i…
  • Do dzieła!

Z taką organizacją nie będziesz mieć ani chwili na zmartwienia i tęsknotę za wakacyjnym szaleństwem.

Wyrusz w podróż!
Kto powiedział, że czas na podróże mamy tylko latem?! Znajdź interesujące miejsca w Twoim regionie lub w innej części Polski, a może za granicą? Plusem jest to, że poza sezonem świetna zabawa nie odbije się tak drastycznie na Twoim portfelu. To zrekompensuje  z pewnością wszystkie minusy jesiennej pory.

 

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika