Starbucks w Warszawie

Od niedawna warszawiacy mogą poczuć się w swojej stolicy odrobinę nowojorskiego stylu. Przy Nowym Świecie została otwarta kawiarnia Sturbucks. To już nie tylko kawiarnia, to także marka, styl bycia charakterystyczny dla mieszkańca wielkiego miasta, jakim jest niewątpliwie Warszawa. Doskonałe latte waniliowe, espresso czy mocha ze Starbucksu wydają się smakować lepiej. Ten wyjątkowy fenomen, jakim jest kawiarnia Starbucksa, stał się od teraz osiągalny także dla mieszkańców Warszawy.

Puby przy Foksalu.

Warszawa, jak przystało na stolicę kraju, oferuje bardzo bujne życie kulturalne. Ale niewątpliwą zaletą tego miasta, jest fakt, że każdy może znaleźć coś specjalnego dla siebie. Dobre jedzenie, dobrą zabawę, ale także miejsca, które uwodzą swoją niezwykłością. Puby przy Foksalu. Kilka niewielkich pubów zlokalizowanych na tyłach ulicy Foksal. Pozornie nic nadzwyczajnego, niezachęcającego, a jednak warto wstąpić. Magiczna, kameralna atmosfera, opary dymu tytoniowego i niezwykle ciekawi ludzie. Indywidualiści, których do tego miejsca zwabiła dobra muzyka, różna w zależności od tego, do którego z pubów wstąpimy.

warszawa

warszawa

Kluby przy ul. Dobrej

Najpiękniejszy w warszawskim życiu nocnym jest fakt, że w ciągu jednej nocy możemy zwiedzić miejsca naprawdę w różnych klimatach. Bardzo interesującym punktem na kulturalnej mapie Warszawy był, niestety zlikwidowany już, klub Diuna przy ulicy Dobrej. Ciekawa atmosfera, miejsce magnetyczne, które przyciągało nietypową energią. Szczególnie interesujące były organizowane tam imprezy tematyczne. W środy gościł tam Bollywood, klimat rodem z hollywoodzkiego filmu. Piątkowe wieczory to powrót w szalone lata osiemdziesiąte, soboty w rytmie disco. Ale także coś dla bardziej wybrednych , czyli kultowa impreza, gdzie panie przebierają się za panów, a panowie za panie. Dobra zabawa i świetna muzyka.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.