Rynek nieruchomości powoli zaczyna przezwyciężać kryzys gospodarczy – to ostrożne prognozy ekspertów przewidywane na zbliżający się okres wiosenny. Bielsko-Biała również czeka na wiosenną odwilż cenową, której z niecierpliwością wypatruje Robertem Karpińskim, prezes spółki Dombud PL Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, zajmującej się budową mieszkań w Bielsku.

Bielsko-Biała pełni funkcję głównego ośrodka regionu. Jest jednym z najlepiej rozwiniętych gospodarczo miast Polski. Stanowi także ważny w skali kraju węzeł drogowy i kolejowy. Dzięki tak doskonale rozwiniętej infrastrukturze przyciąga kapitał, który napędza koniunkturę również na rynku mieszkań.

Budowane przez Dombud PL Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nowe apartamenty w Bielsku idealnie współgrają z okolicą dzięki zastosowanej architektonicznej stylizacji. Nasze inwestycje ponadto uwzględniają możliwości finansowe przeciętnej rodziny – podkreśla prezes spółki Dombud PL Sp. z o.o. Sp. Komandytowa – Robert Karpiński.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika