To niebywałe, ile trudu wymaga obecnie zorganizowanie urodzin dla dzieci. Wybierasz wersję „w domu” przygotuj się na moc wrażeń związanych z przygotowaniem całej imprezy. Trzeba przygotować dom, wymyślić atrakcje, przygotować poczęstunek. Podczas imprezy odpowiedzialność za bezpieczeństwo i dobra zabawę spada na ciebie. A po imprezie sprzątanie, sprzątanie i jeszcze raz sprzątania. Czy nie lepiej z tego zrezygnować i wyjść „na zewnątrz”. Tutaj też pojawiają się kłopoty. Znalezienie atrakcyjnego, unikatowego miejsca do zorganizowania urodzin dla dziecka nie jest łatwe. Szczególnie, kiedy stawiamy sobie za zadanie znalezienie czegoś ambitniejszego niż klub z „kulkami”.

Dobrym pomysłem na urodzinową zabawę poza domem będzie na pewno impreza w Klubie LaserCamp. Jest to miejsce, w którym główna atrakcją jest gra w laserowy paintball. Jest to odmiana zwykłego paintballa z tym, że rozgrywana bezboleśnie i na czysto, bez kulek z farbą. Dzieci ubierane są w kamizelki taktyczne z elektronicznymi czujnikami, i wyposażane w broń, która do złudzenia przypomina prawdziwą. Strzelają do siebie wiązkami światła podczerwonego, co oznacza, że ten sport jest bardzo bezpieczny. Nad całością zabawy czuwa system komputerowy, który zlicza trafienia i wyłania zwycięzców. Bez oszustw i kantów. Całość, jak powiedziałam jest niezwykle bezpieczna. zabawa odbywa się bowiem na zamkniętej arenie, pod dachem. Dzieci bawią się w  niezwykle fajnym labiryncie ulic domów, tajnych przejść, schronów, okopów i czego tam jeszcze można sobie wymarzyć myśląc w wojskowym stylu.

Jednak gra i arena to nie wszystko. Dobre urodziny dla dziecka to także poczęstunek, tort i życzenia z prezentami. Tutaj do dyspozycji jest przestronny klub z wygodnymi sofami i miejscem do odpoczynku. Doskonałe miejsce na zorganizowanie kącika z p;poczęstunkiem. Dodatkowo, dzieci mogą pograć na xboxsie i w piłkarzyki. wszytko czysto i schludnie. Byłam tam, Polecam.

 

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.