Maxwell & Williams to australijska marka, będąca znanym producentem naczyń z wysokiej jakości porcelany kostnej wchodząca na rynek europejski, oferując bogate wzornictwo, wysoką jakość w niewygórowanej cenie, zdobywa stopniowo dzięki temu coraz większe uznanie klientów. Wyroby swoje dzieli na kolekcje różniące się wzornictwem, jedną z nich jest Cashmere Square.

            Charakteryzuje się próbą nawiązania do miękkości kaszmiru, sprawiając wrażenie wyjątkowej delikatności naczyń, ale to tylko wrażenie. Porcelana kostna jest wyjątkowo trwała, naczynia z niej wykonane można myć w zmywarce, mrozić w nich potrawy lub podgrzewać w piekarniku czy kuchence mikrofalowej, stanowi to o połączeniu elegancji z praktycznością.

Kolekcję charakteryzują nieregularne geometryczne kształty oraz tradycyjnie biała kolorystyka, będące idealnym współbrzmieniem nowoczesności kształtów z elegancką, tradycyjną bielą. Dostępne jest wiele zestawów obiadowych w skład których wchodzą talerze o ciekawych kształtach stające się ozdobą samą w sobie zastawionego stołu.

Pojedyncze elementy, o które możemy wzbogacić posiadany serwis obiadowy lub kawowy Cashmere Square oferują również bajeczną paletę kształtów dzięki czemu poza praktycznym zastosowaniem często można je spotkać poukładane w eksponowanych miejscach cieszące oko gospodarzy i gości. Naczynia są nad podziw lekkie o śnieżnobiałej aksamitnej barwie sprawiającej wrażenie miękkości kaszmiru, stanowiąc o ich wyjątkowości i ekskluzywnym charakterze. Jednolita kolorystyka sprawia, iż porcelana Cashmere Square doskonale się komponuje z resztą wystroju bez względu na jego charakter.

            Australijska porcelana to godny uwagi wybór różnorakich wzorów, elegancki i nowoczesny zarazem wygląd Cashmere Square w doskonałej jakości łączący estetyczne walory serwisu z praktycznymi sprawiając używanie go jeszcze przyjemniejszym. Ekskluzywna biel zastawy doskonale się będzie prezentować na przeróżnych okazjach. Całości dopełnia umiarkowana cena pozostająca w przyzwoitej relacji do jakości i trwałości naczyń.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.