Konstancin, który zasłynął jako jedyne uzdrowisko w województwie mazowieckim. Obecnie, miasteczko słynne jest bardziej ze swoich wyjątkowych domów i niebanalnej i ciekawej architekturze. Od kilku lat, obserwujemy wyjątkowe zainteresowanie nabywców zakupem nieruchomości położonych poza centrami wielkich miast, a wśród najpopularniejszych miejscowości znajduje się właśnie Konstancin. Powody zainteresowania to nie tylko atrakcyjna, bliska stolicy lokalizacja i czyste otoczenie Konstancina, ale również możliwość nabycia tu wyjątkowego domu.

Domy Konstancin ma projektowane przez największych i najbardziej znanych współcześnie architektów. To tutaj można spotkać wyjątkowe połączenia różnorodnych materiałów budowlanych które tworzą niezwykle interesujące estetycznie budowle. Konstancin, to nie tylko nowoczesne, współcześnie budowane domy, ale również cała masa zabytkowych kamieniczek i domów, które projektowane były przez takie sławy jak Jan Heurich, Józef Pius Dziekoński, Henryk Marconi. W Konstancinie można godzinami spacerować po ulicach obserwując jak zmieniały się preferencje nabywców oraz w jaki sposób, czołowym architektom udawało się łączyć odmienne style w architekturze. Będąc w Konstancinie, warto przejść się takimi uliczkami jak ulica Piłsudskiego, Żeromskiego, Sienkiewicza i cofnąć się nieco w czasie do momentu w którym Konstancin się rozwijał i powstawały najpiękniejsze wille, z których miasto jest teraz dumne. Wiele ciekawych domów niestety popadło w ruinę i nie zawsze, wille które możemy oglądać są na szczycie swojej świetności, ale i tak warto przyjrzeć się temu, co z nich pozostało.

O autorze

Bloger i tekściarz do wynajęcia :) nianiaogg(tu warto wstawić małpkę) pino.pl

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika