Jako Coffee House, a wcześniej Ae Coffee, dokładaliśmy i dokładamy starań, aby podczas doboru oferty kierować się zasadą „Oferuj to, co sam chciałbyś jeść”. Stąd też znajdą Państwo u nas szereg specjałów, których dobór był podyktowany potrzebą zaoferowania zdrowej, sprawdzonej żywności.

W ten sposób w naszej ofercie znalazł się miód państwa Stasiców, miód pozyskiwany w Beskidzie Żywieckim. Pierwszym lokalem, w którym znalazły się  wyborne miody jest kawiarnia w Bielsku. Już od ponad roku oferujemy miody sezonowe, jak  i odmianowe pochodzące z gospodarstwa pasiecznego państwa Stasiców, rodziny mającej przeszło półwieczne doświadczenie w produkcji wysokiej jakości miodów oraz hodowli pszczół rasy kraińskiej.

Dziś taka polityka firmy sprowadza do naszych punktów nie tylko osoby pragnące zaspokoić potrzebę spróbowania pysznej kawy, ale również pasjonatów miodów oraz wszelkiej zdrowej żywności.  Uważamy, że wspomniana polityka wpisuje się w ogólną zasadę panującą w branży kawiarnianej, aby oferować sprawdzone i wartościowe produkty.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika