Pytanie „Czy na domowym ekspresie można parzyć równie dobrą kawę jak Państwa?”  jest nam nieobce od początku naszej działalności.  Wielu bowiem z naszych klientów pragnie przenieść aromat parzonej kawy w naszych punktach do zacisza swych domów.

Zwykle odpowiadamy, że to w dużej mierze zależy od rodzaju ekspresu. Prawdą jest natomiast, iż bywają ekspresy, którym nic nie potrafi dorównać, takimi ekspresami są produkty marki Simonelli. Wykorzystujemy je od dobrych 10 lat, obserwując wyraźną różnicę w smaku i aromatu tak parzonej kawy. Kawiarnia w Bielsku została wyposażona w produkty marki Simonelli jako jedna z pierwszych, obecnie każdy z naszych punktów w mniejszym lub większym stopniu zależny jest od doboru profesjonalnych narzędzi mających ułatwiać pracę.

Dziś prowadzimy również szkolenia z zakresu parzenia kawy i obsługi klienta.  Podczas takich szkoleń spotykamy się z pokrewnymi opiniami na temat wspominanej marki i roli, jaką odrywa profesjonalny ekspres w procesie parzenia wysokich jakościowo ziaren.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika