Coffee House istnieje już od ponad 10 lat, oferując swoim klientom najwyższej jakości kawy i herbaty. Kawiarnia Zakopane jest jednym z naszych najstarszych punktów, została otwarta w początkowym etapie formowania się Spółki i do dziś jest ważnym punktem na mapie kawiarń z Podhala, serwujących wysokojakościowe kawy.

Parzymy kawę na bazie mieszanki ziaren autorstwa Fritza Stroma. Oferujemy naszym klientom wszelkiego rodzaju kawy, poczynając od aromatycznego Espresso, poprzez Americano, a skończywszy na kawach białych, takich jak Caffe Latte, Caffe Latte Macchiato, Caffe Mocha, Caffe Lodowa, Cappuccino. Każdą z powyższych kaw można wzbogacić o syrop smakowy, bądź dodatki w postaci posypek smakowych, czekoladowej lub cynamonowej. Kawiarnia w Zakopanem jest punktem ulokowanym na dworcu autobusowym, największym w całym rejonie Podhala. Kawiarnia została zaprojektowana w myśl zasady, iż ciepłe przytulne wnętrza są najlepszym sposobem zapewnienia odpoczynku podróżującym. Zapraszamy do niej w godzinach od 6:30 do 20tej.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika