Margheritta - biustonosz Kostar 095

Margheritta - biustonosz Kostar 095

Każdym piersiom należy się odrobina luksusu, bez względu na to czy są małe, średnie czy duże. Niestety, nie ma się co oszukiwać, jednym biustom łatwiej o ten luksus, innym trochę trudniej, bo firmy bieliźniarskie wciąż produkują przede wszystkim dla pań w rozmiarach uniwersalnych, czyli 70-80 A-D.

Na całe szczęśnie istnieją bieliźniarskie sklepy internetowe, w których o cacka na biust w niekonwencjonalnych rozmiarach nie jest aż tak strasznie trudno. „Duże biustonosze” to katalog coraz częściej pojawiający się na stronach firm zajmujących się sprzedażą babskich fatałaszków online, co więcej, katalog ten z roku na rok staje się coraz bogatszy zarówno jeżeli chodzi o ilość, jak i jakość.

O ile jeszcze kilka lat temu, naciskając ikonkę zapowiadającą dział biustonoszy dla pań hojnie obdarzonych przez naturę (o ile w ogóle taki dział był), można było zobaczyć zaledwie kilka dość nudnych okazów o tyle dziś, klikając myszką w „duże biustonosze”, wchodzimy w dość bogaty, różnorodny i zmysłowy świat. Staniki w rozmiarach D+ to już nie tylko modele miękkie, ale też biustonosze push up (kiedyś było to nie do pomyślenia), usztywniane, półusztywniane i bardotki.

Jasmine - biustonosz push up Konrad

Jasmine - biustonosz Konrad

Na tym zresztą nie koniec. Modele te dostaniemy w najmodniejszych w danym sezonie kolorach, z oryginalnymi dodatkami, z najdelikatniejszych i najbardziej seksownych materiałów. To właśnie w dużej mierze zasługa sklepów internetowych z bielizną, że czasy bawełnianych namiotów w trzech kolorach mamy już za sobą. Dziś zachwycają nas półusztywniane, elegancko haftowane staniki marki Kostar w delikatnych, pastelowych kolorach (szykowna i szalenie zmysłowa Margheritta to prawdziwe dzieło sztuki), bardzo dziewczęce, przywodzące na myśl gorącą plażę i szalone wyprawy push up‚y od Konrada w ciepłych, słonecznych kolorach (żółta Jasmine to model, który trzeba mieć) i eleganckie, luksusowe propozycje od Kingi.

Duże biusty także chcą być piękne. Na szczęście współcześnie dzięki sklepom internetowym z bielizną o wiele łatwiej jest spełnić to pragnienie.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika