Shakira - seksowna bielizna Tessoro

Shakira - komplet Tessoro 113

Jeszcze do niedawna nocnemu zestawowi złożonemu z topu i majtek czy spodenek nikt nie przypiąłby etykietki „seksowny”. Taka piżamka kojarzona była bowiem przede wszystkim z nastolatkami, które nie dbają o to, by przykuwać męski wzrok, ale o to, by spało im się wygodnie i by zakładany na noc top posiadał nadruk z ulubionym bohaterem (cóż, może nikt nie znał jeszcze wtedy galerianek). Dla dojrzałych kobiet przeznaczone były nieco skromniejsze stroje złożone ze stringów i staniczka lub zmysłowe nocne koszulki. Tak było kiedyś. A jak jest dziś?

Przede wszystkim seksowna bielizna to już nie tylko koronkowe staniczki, skąpe majteczki i przezroczyste koszulki, ale też gorsety, body, bodystocking, peek-a-boo, stroje ze skóry i lateksu czy rozbudzające wyobraźnię kostiumy podpatrzone w niemieckich filmach dla dorosłych (motyw bezwstydnej pokojówki czy niewinnej uczennicy wciąż jest żywy!). Co więcej, zestawy złożone z topu i majtek to już nie tylko grzeczne i wygodne piżamki dla dziewcząt, które do łóżka kładą się z misiem. Nocne topy przeszły poważną przemianę i w swoim „byciu sexy” biją niekiedy na głowę nawet nieśmiertelne koszulki nocne. Nie wierzycie? Oto kilka doskonałych przykładów.

Cuorina - seksowna bielizna od Obsessive

Cuorina Top&Shorts - komplet Obsessive

Top w wydaniu drapieżnym? Nie ma problemu, marka Tessoro już taki wymyśliła. Nazywa się Shakira i jest wykonany z delikatnej mikrofibry w cętki. Ozdobiony u dołu koronką i sznurowany na plecach top to niezawodne kusidełko na wyjątkowy wieczór – proste i wygodne a przy tym odważne i seksowne. A może dziś nie masz ochoty być zadziorną wojowniczką i marzy ci się coś bardziej kobiecego, delikatnego, słodkiego? Duszom bardziej romantycznym do gustu na pewno przypadnie propozycja od Obsessive (Cuorina Top&Shorts). Zarówno mocno dopasowana koszulka nocna z bardzo głębokim dekoltem, jak i szorty wykonane zostały z czerwonej koronki w serduszka. Całość, niczym gwiazdkowy prezent, ozdobiona została satynową kokardką. Domyślam się, że taką niespodziankę w swoim łóżku chciałby znaleźć każdy mężczyzna. Na koniec coś dla zmysłowych, pewnych siebie famme fatale – komplet Stripedtease od Obsessive. Wykonany w połowie z kryjącego, w połowie z przezroczystego materiału komplet to propozycja oryginalna, przykuwająca uwagę i, co najważniejsze, bardzo seksowna bielizna.

Szukasz czegoś na pełne miłości noce? Poszukaj wśród topów i szortów. I daj się zaskoczyć ich ultraseksownej wersji.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika