Bowling to dość popularna forma spędzania czasu. Z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Co takiego mają w sobie kręgle, że tak chętnie w nie gramy?

Kręgle, jako styl życia

Gra w bowling jest motywem często występującym w filmach czy kreskówkach. Każdy z nas kojarzy tę grę chociażby z telewizji. By brać udział w takiej rozgrywce, trzeba poświęcić co najmniej kilka godzin – to wciąga! Możemy zaangażować dużą grupę naszych znajomych, aby było jeszcze ciekawiej. Gdy czekamy na swoją kolej, możemy porozmawiać na bieżące tematy, albo skorzystać z usług pobliskiego bufetu. To świetny sposób na wyluzowanie się, po trudach tygodnia.

Satysfakcjonująca rozgrywka.

Sama gra w bowling to nie bułka z masłem. Początkowo trzeba się poważnie natrudzić, by nasza kula odpowiednio poszybowała po torze i nie spadła w boczne części toru. Żeby strącić wszystkie kręgle toruń, trzeba już mieć trochę wprawy. Punktacja? O to nie musimy się martwić, komputer wylicza ją za nas – wystarczy podać imiona zawodników. Bowling to także świetny sposób na trochę ruchu. Pamiętajmy, że aby wykonać dobry rzut kulą, należy odpowiednio zharmonizować całe ciało. Dla zoptymalizowania naszych wyników, powinniśmy korzystać z odpowiednich butów. Obuwie przystosowane do kręgli jest dostępne w praktycznie wszystkich kręgielniach.

Kiedy na kręgle?

Zanim zdecydujemy się pójść na kręgielnie, zorganizujmy sobie ekipę. Płacimy bowiem za wynajęcie toru – dobrze tę sumę podzielić na kilka osób. Rozejrzyjmy się również za promocjami – w niektórych godzinach korzystanie z toru może być dużo tańsze. Bardzo rozsądne jest także dokonanie rezerwacji. Wtedy wiemy, że żadne niedociągnięcia nie zepsują naszego spotkania.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika