Zorganizowanie pięknego wesela w górach nie jest prostą sprawą. Zazwyczaj wszyscy muszą dojechać z odległych części Polski. Dobrze jednak by fotograf ślubny był z okolicy gdzie odbywa się całe przedsięwzięcie.  Ale zacznijmy od początku.

Jeżeli jesteście parą z innej części Polski może się to wiązać z koniecznością objechania wszystkich lokali, które wam się spodobały w Internecie, by sprawdzić w rzeczywistości jak wyglądają. Najpewniej nie załatwicie tego w jeden czy nawet dwa dni. Musicie zarezerwować sobie na to trochę więcej czasu. Dobrze jest również zapytać miejscowych, co sądzą o lokalu, który wam się spodobał, przeczesać Internet w poszukiwaniu informacji o niej. Kiedy wybieracie lokal, trzeba od razu zapytać o kwestie związane  z noclegiem, najczęściej są w ofercie w ramach ceny, którą płacicie za gości lub za niewielką dopłatą?

Jeżeli zdecydowaliście się już na salę weselną trzeba zająć się pozostałymi elementami. Warto wybrać fotografa ślubnego z rejonu, w którym będziecie mieli ślub. Powody? Po pierwsze koszty, nie musicie wtedy zapewniać mu noclegu, wprawdzie przy kosztach całego wesela to znikoma kwota, ale jednak może mieć znaczenie. Po drugie, fotograf ślubny nie będzie musiał wracać do siebie następnego dnia, tak, więc pozostaje wam więcej czasu na plener ślubny. Po trzecie, na pewno będzie znał wiele interesujących miejsc, gdzie można zrobić piękne zdjęcia ślubne w górach.

 

wesele w górach Szczyrk

Jak jednak wybrać dobrego fotografa ślubnego? Można założyć, że zaoszczędzi się te dwa tysiące, bo jakiś mój znajomy, albo członek rodziny robi ładne zdjęcia ślubne, albo nikt obcy nie będzie się kręcił na naszym ślubie. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie. Nasz gość powinien bawić się, rozmawiać, tańczyć i brać udział w zabawach, a nie pracować. Dodatkowo zawodowy fotograf ślubny oferuje zupełnie inną, jakość zdjęć, którą mamy prawo egzekwować. Czym wcześniej będziemy szukali tym więcej fotografów będzie miało wolne terminy? Można szukać fotografa w Internecie, na portalach z ogłoszeniami, albo przez znajomych, co jest bardzo dobrym sposobem.

Jeżeli chodzi o samo miejsce ślubu, czy będzie to Szczyrk, Wisła, Ustroń, a może Kocierz to zależy tylko od was, co bardziej wam się spodoba, każde z tych miejsc ma swój niezapomniany urok. Wybór zależy od was.

Fotograf ślubny Szczyrk www.sandra-kuba.pl

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika