Przedsiębiorstwostal MTM STAL s.c. zlokalizowane w Tarnowskich Górach przy ulicy Zagórskiej 60. Firma ta zajmuje się sprzedażą wyrobów hutniczych. MTM STAL zajmuje się głównie sprzedażą stali jakościowej oraz wyrobów ze różnych gatunków stali takich jak pręty walcowane oraz  kute w średnicach 25-750 mm. Jednakże w ofercie można znaleźć również rury grubościenne w gatunkach zwykłych (S355J2H) oraz do ulepszania cieplnego (30H), blachy zwykłe i gatunkowe grubości 6-260 mm, a także odkuwki swobodnie kute w gatunki zwykłych oraz do ulepszania cieplnego.

Oferowane przez MTM STAL produkty wykonywane są za gatunków stali takich jak: stale zwykłe S235JR, S355J2, stale do ulepszania cieplnego 45; 55; 60; 40H(41CR4); 40HM(42CRMO4); 35HGSA, stale łożyskowe ŁH15; ŁH15SG, a także stale narzędziowe i szybkotnące  NC11LV, NCLV; NC10, NC6, NZ2; NZ3; N8E; N9E; WNL; SW7M; SW18; NCLV, stale do nawęglania 16HG; 17HNM; 18H2N2 oraz stale kotłowe 21HMF, 25HM.

Warto poznać też właściwości mechaniczne i technologiczne stali przed zakupem produktów wykonanych z konkretnych gatunków, aby dopasować produkt odpowiednio do zadania jakiego będzie częścią. W ten sposób unikniemy zaskoczenia w postaci złamanego pręta stalowego, jeśli dobierzemy zbyt kruchy materiał. Przedsiębiorstwo MTM STAL oferuje wiele gatunków stali jakościowej oraz stali do obróbki cieplnej, dlatego też trzeba sprawdzić jaki gatunek stali dobrać. Określenia takie jak stale zwykłe S235JR albo S355J2 są to parametry charakteryzujące przydatność stali w gospodarce. Ich wielkość uzależniona jest od składu stopu i obróbki. Podane poniżej wartości są charakterystyczne dla stali stosowanych w budownictwie. Badane są także inne parametry określające naprężenia w próbkach stali, takie jak wytrzymałość na ściskanie, zginanie, ścinanie i skręcenie.

Dodatkowo firma MTM STAL oferuje przycinanie na wymiar zamówionych materiałów, wypalanie elementów z blach, oraz transporty wyrobów hutniczych własny albo za pośrednictwem firmy dostawczej. Towary oferowane przez MTM STAL są najwyższej jakości, bowiem wyrabiane są ze stali zwykłej, oraz ze stali przeznaczonych do ulepszania cieplnego a także stali łożyskowych. W ofercie firmy można znaleźć również sprzęty takie jak pręty walcowane i kute, rury grubościenne w gatunkach zwykłych oraz do ulepszania cieplnego, blachy zwykłe i gatunkowe.

www.mtmstal.pl

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.