W letnim sezonie 2012, piękne paznokcie modelek renomowanych domów mody mieniły się odcieniami różu, perły i pomarańczu. Absolutnym hitem ubiegłego lata, w kategorii lakierów do paznokci, była jednak miętowa zieleń, która w wspaniały sposób oddawała świeżość dłoni. Barwne tipsy i wakacyjne kolory paznokci, zainspirowane były egzotycznymi wyspami, miały zachwycać swą lekkością i barwą.

Wraz z oziębieniem klimatu, oraz nadejściem chłodniejszych miesięcy, kolory dominujące w sferze fashion stały się cięższe, o głębokich odcieniach, które odpowiadałyby jesiennej aurze. Projektanci mody proponują brązy, szarości, oraz odcienie zieleni. Dla wielbicielek czerwieni na paznokciach, zalecane są burgundy.

Świat mody ma również propozycję dla kobiet, które wolą kolory bardziej stonowane i eleganckie, bowiem wciąż modne są odcienie beżu, jasnego różu oraz bieli. Według panujących trendów na topie są również wszelkiego rodzaju tipsy z abstrakcyjnymi zdobieniami, które wykonać można z gotowych szablonów, dostępnych w naszych drogeriach. Paznokcie w sezonie jesienno-zimowym powinny być lekko zaokrąglone – do lamusa odchodzą kwadratowe i kanciaste kształty, które obecnie nie są na topie.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika