Jesteś studentem, absolwentem architektury lub budownictwa? Masz świetne pomysły, ale nie wiesz gdzie je realizować? Weź udział w I Ogólnopolskim Konkursie Młodych Architektów „Nie LADA sztuka”. Konkurs na projekt lady recepcyjnej organizuje Fabryka Mebli Biurowych MDD.

Konkurs rusza już 1 sierpnia. Od tego dnia czynna będzie rejestracja. Jest o co walczyć, bo nagrodą jest realizacja wyróżnionej lady, a także laptop oraz tablet do rysowania na komputerze – wszystko przystosowane do pracy architekta. Konkurs jest także świetną okazją do zaprezentowania swoich możliwości profesjonalistom i szansa na rozpoczęcie kariery w zawodzie. Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, powinny zarejestrować się na stronie: www.mdd.pl, wypełnić formularz, a także dodać zdjęcia projektu, informację o nim oraz nazwę. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie MDD. Konkurs potrwa do 31 grudnia 2012 r. Wyniki zostaną ogłoszone w styczniu 2013 r. Partnerem prasowym konkursu jest magazyn „Świat Architektury”. Serdecznie zapraszamy!

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika