Lada ZIG-ZAG Fabryki Mebli Biurowych MDD otrzymała nagrodę „red dot product design award 2012“.

Oryginalny wzór, jakość wykonania i nowoczesność – to wszystko przekonało międzynarodowe jury do produktu MDD. Lada ZIG ZAG to rozpoznawalny styl, wygoda i funkcjonalność. To praca dobrego rzemieślnika z artystyczną duszą.
– Tysiące firm z całego świata każdego roku pragnie zdobyć czerwoną kropkę. My otrzymaliśmy red dot-a po raz pierwszy, ale wierzę, że to dopiero początek naszej dobrej passy i nowe produkty, które wkrótce wprowadzimy na rynek osiągną szczyt naszych marzeń, którym jest wyróżnienie red dot best of the best – Jarosław Dąbrowski Prezes MDD.
Twórcą i designerem lady ZIG-ZAG jest znany architekt Zbigniew Kostrzewa, którego pracownia projektowa In Design prowadzi realizacje wielu prestiżowych projektów dla największych firm.
Jury konkursu RED DOT DESIGN AWARD tworzy 30 światowych ekspertów, którzy spośród 4500 nadesłanych w tym roku projektów z 70 krajów wybrali te zwycięskie.

Zapraszamy: www.mdd.pl

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika