Jeśli w Waszych domach znajdują się puste ściany, to warto pomyśleć o ich ozdobieniu. W tej funkcji świetnie sprawdzają się obrazki w stylu prowansalskim o rozmaitych wymiarach i przepięknej kolorystyce.

Prowansjja obrazek metalowy lawenda

Obrazki z lawendą – „Prowansja Obrazek Metalowy Lawenda”

 

Bardzo zmyślnym i efektownym dodatkiem do każdego salonu i kuchni są obrazki w stylu prowansalskim, które można zawiesić zarówno na ścianach salonu, jak i w kuchni czy nawet łazience. Obrazki w stylu prowansalskim przełamują monotonię ścian i nadają im niesamowitego charakteru. Warto zwrócić uwagę także na dostępne w sklepie internetowym Lawendowy Kredens obrazki Belldeco, które nawiązują swoją formą do klimatu i stylu prowansalskiego. Możemy na nich znaleźć charakterystyczne kwiaty lawendy, róże, ptaki czy też opisy z książek kucharskich.

Podłużny obraz w stylu prowansalskim 1

Obrazki w stylu prowansalskim – „Podłużny obraz w stylu prowansalskim 1

 

Jak widać obrazki z lawendą natychmiast przywołują na myśl południową Francję oraz piękny styl prowansalski. Dzięki szerokiej ofercie możemy samodzielnie dobrać obrazek adekwatny do wystroju i funkcji pomieszczenia. Warto podkreślić, że obrazki z lawendą sprawdzą się wszędzie, gdyż są uniwersalne i ponadczasowe!

Obrazki w stylu prowansalskim z przyprawami, wskazówkami kuchennymi, kawą czy butelką wina mogą okazać się wspaniałym dodatkiem do kuchni. Wśród obrazków Belldeco świetnymi obrazkami do kuchni będą także obrazki Garden Green o biało – zielonej kolorystyce.

Obrazki Belldeco dostępne są w różnych rozmiarach i posiadają różny stopień nasycenia kolorystycznego, więc z pewnością zadowolą każdego. Obrazki z lawendą spodobają się natomiast każdemu, kto ceni sobie naturalność i prostotę oraz lubi styl prowansalski.

 

Te i inne obrazki znajdziecie w sklepie internetowym Lawendowy Kredens

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.