Szukając oferty na obowiązkowe ubezpieczenie OC, kierowcy często oczekują czegoś więcej niż tylko podstawowej ochrony od odpowiedzialności cywilnej.

Liberty Direct wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując pakiet Minia Assistance w cenie polisy OC. W ten sposób w momencie, gdy dojdzie do uszkodzenia auta w ruchu drogowym, ubezpieczyciel pospieszy nam z pomocą.

Jego obowiązkiem będzie wówczas naprawianie samochodu na trasie, a w razie konieczności odholowanie pojazdów należących do sprawcy i poszkodowanego.

Podróż samochodem po Europie to długa i ciekawa przygoda, która często zapada w pamięć na długie lata, jednak może również być przyczyna niezbyt przyjemnych zdarzeń.

Żaden kierowca nie jest bowiem zadowolony, gdy jego samochód ulega awarii lub gdy bierze udział w kolizji bądź wypadku. Wówczas pojawia się pytanie: co zrobić, kiedy jestem tak daleko od domu?

Aby uniknąć podobnych pytań, warto wykupić kartę PZU Pomoc w Drodze Europa, za sprawą której w razie zdarzenia drogowego zostanie nam udzielona wszechstronna pomoc.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika