Coraz większa liczba konkurentów i zmieniające się preferencje klientów sprawiają, że przedsiębiorstwa starają się w jak największym stopniu usprawnić swoją działalność oraz oferować usługi i produkty na jak najwyższym poziomie. Jednym ze sposobów na zwiększenie efektywności przedsiębiorstwa jest wykorzystanie systemu dla firm. Oprogramowanie dla firm zapewnia natychmiastowy i płynny przepływ informacji. Pozwala na przyspieszenie procesów decyzyjnych. Obsługuje praktycznie wszystkie obszary funkcjonowania firmy. Systemy ERP wykorzystywane są już nie tylko w dużych korporacjach, ale także w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Światowy lider wśród dostawców oprogramowania dla firm – SAP – zaprojektował rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorców. Jest nim system SAP Business One. Dzięki temu, że jest on podzielony na moduły, możliwe jest optymalne dostosowanie do potrzeb firmy. Obsługiwane obszary przedsiębiorstwa w SAP Business One to:

  • Księgowość i finanse,
  • Działania operacyjne i dystrybucja,
  • CRM,
  • Administracja i raportowanie.

Poza wymienioną funkcjonalnością, cechą charakterystyczną systemu SAP Business One jest elastyczność i łatwość obsługi. To oprogramowanie do zarządzania umożliwia  integrację z innymi aplikacjami oraz tworzenie indywidualnych skrótów klawiszowych.

Pierwszym Złotym Partnerem SAP w Polsce jest firma SUPREMIS. Bazując na długoletniej współpracy z przedsiębiorstwami w zakresie wdrażania systemów ERP, zapewnia profesjonalne usługi i doradztwo.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika