Nc+ startuję na rynku w ponadprzeciętnym stylu. W propozycji najnowszej platformy jest 50 programów o super jakości obrazu. Rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli zapewni zdumiewające wrażenia audiowizualne, ale obraz to nie wszystko. Przyjemność na nieprzeciętnym poziomie to również programy nadawane w systemie dźwięku Dolby Digital oraz prawie 90% oferty programowej ukazującej się w wielu rodzajach lingwistycznych.

Nowoczesne rozwiązania umożliwiają ujrzeć ostrzej, słyszeć lepiej i w końcu doświadczać większe odczucia. To główny z najistotniejszych korzyści pionierskiej kształtem telewizji – rynek ten od wielu lat znacznie inwestuje w dotarcie do abonenta z przesyłem, w którym każdy element nabiera innego znaczenia.

Prawie 3/4 naszych rodaków posiada w tej chwili dostęp do treści w systemie wysokiej rozdzielczości, ale ich oferta jest w dalszym ciągu mało zróżnicowana. nc+ na nowo ujmując oglądanie telewizji, zainwestowało na silny powiększenie oferty programowej w najwyższej jakości audiowizualnej. Jako pierwsza platforma na rynku w swojej ofercie zaproponowała 50 kanałów transmitowanych w wysokiej rozdzielczości.

Zarówno rozgrywki sportowe, jak i kasowe produkcje filmowe, ale także wiadomości, programy publicystyczne oraz cała gama programów lifestyle już niebawem, w dużej sklejonej ofercie, w bardziej skuteczny sposób zobrazują czym jest dziś bezkompromisowa propozycja programowa z najwyższej półki.

nc+ poprzez udoskonalanie standardów branży ma możliwość organicznie zasmakować co oznacza przełamywanie norm i podążanie do coraz większej wiedzy abonentów. HD  to również esencja najnowszego standardu i wrażeń, które umożliwiają bogatszą percepcję, zarówno filmów, jak i programów przyrodniczych, a nawet czysto informacyjnych.  Narodziny nc+ z pewnością będą ważnym krokiem w zmianie oczekiwań i zachowań polskich użytkowników,  a nade wszystko w kwestii jakości obrazu i dźwięku. Wszystkie kanały, których logotypy są widoczne na powyższej grafice będzie można znaleźć w ofercie nc+.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.