YouTube, to serwis, który odwiedza prawie każdy internauta. Serwis ten posiada największą bazę filmików, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego też YouTube ma ogromną ilość użytkowników. Od jakiegoś czasu możemy oglądać nawet filmy pełnometrażowe. Jednak większa część osób, jaka odwiedza ten serwis nie wie o możliwości pobierania.

Oznacza to, że możemy pobrać każdy film, jaki oglądamy na YouTube. Oczywiście, większa część programów umożliwia także pobieranie z wielu innych serwisów. Przeczytaj opisy poniższych programów, wybierz najbardziej Ci odpowiadający i pobierz z YouTube każdy film, jaki oglądasz.

Jeśli ktoś nie chciałbym pobierać programów, aby ściągnąć z YouTube, to dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze strony, która umożliwia takie pobieranie. Jedną z najbardziej popularnych stron, jakie znam, to między innymi keepvid.com. Wystarczy wkleić adres URL filmiku, jaki chcemy zapisać, wybrać interesującą nas jakość. Jeśli dostępna jest jakość FULL HD, to możemy pobrać filmik w tej jakości w formacie MP4. Następnie wystarczy kliknąć Download.

Free YouTube Download – jest to prosty program za pomocą, którego możemy pobierać filmy w największej rozdzielczości High Definition 1080p. Opisuję ten program dlatego, że wyróżnia go pewna funkcja, której nie posiada żaden inny program, który służy do pobierania z YouTube, a mianowicie możliwość pobierania kilkunastu filmów na raz. W pozostałych programach musimy pobierać każdy filmik pojedynczo ten program pozwala na pobieranie z YouTube większej ilość filmów, co wyróżnia ten program od pozostałych.

Video DownloadHelper – to kolejny program, a właściwie wtyczka do Firefoxa, która wyróżnia się również ciekawymi funkcjami. Najważniejszą zaletą tej wtyczki jest możliwość pobierania z wrzuty, ponieważ ciężko znaleźć taki program, który to umożliwia. Informacje jak ściągać z YouTube dużo łatwiej znaleźć, a w przypadku pobierania z wrzuty znajdziemy dużo stron, jakie niby umożliwiają pobieranie z wrzuty, jednak w rzeczywistości nie działają prawidłowo. Kolejną zaletą tej wtyczki jest możliwość pobierania z ogromnej ilości serwisów. Żaden inny program nie obsługuje tak dużej ilości serwisów co ta wtyczka. Warto również wspomnieć, że przy pobieraniu za pomocą tej wtyczki nie musimy wklejać URL filmiku, wystarczy kliknąć w ikonkę, która wyświetli się po lewej stronie filmiku na YouTube obok tytułu.

Inne programy, które nie zostały tutaj opisane, a mogą być przydatne to: YouTube Downloader, Vdownloader, YouTube to ALLPlayer.

 

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.