Image Hosted by ImageShack.usZmarszczki są objawem starzenia się skóry, jednak nie jest to jedyny element który sprawia że nasza twarz wygląda staro.  Młodzieńczy owal twarz zmienia się wraz z wiekiem a wpływ na to ma zmienianie się objętości twarzy a także zsuwanie się tłuszczu znajdującego się na twarzy. U osób szczupłych lub odchudzających się występuje sytuacja odwrotna, mianowicie gdy tłuszcz zanika wyostrzają się rysy twarzy i znikają kości policzkowe, a skronie zapadają się.

W takich sytuacjach warto skorzystać z  zastrzyków które wypełniają zmarszczki, jednak nie może być to pojedyncza sesja. Podobnie sprawa ma się z facelilftingiem polepszy on nasz wygląd jedna nigdy nie przywróci objętości twarzy. Laboratoria na całym świecie przez kilka lat prześcigały się w wymyślaniu nowych środków jednak żaden z nich nie gwarantował pacjentom utrzymania się efektu.  Dopiero nie dawno jedna z firm zajmujących się kosmetologią opracowała preparat nazwany Voluma. Jest to nic innego jak wstrzykiwany implant przeznaczony do przywracania objętości twarzy. Piękna twarz przez całe życie to marzenie chyba wszystkich ludzi i teraz da się to osiągnąć i to w dosłownie klika minut. Preparat Voluma zapewnia również naturalny wygląd miejsc w które można zaimplementować specyfik czyli policzki, zapadnięte skronie czy podbródek.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika