Górskie wycieczki, spacery przy źródlanych strumykach, sporty zimowe, jak i letnie, a może popularny nordic walking na lepszą kondycję czy ekspedycja do tajemniczych jaskiń z dziećmi? Szczyrk to nie tylko turystyczne miasteczko z pięknym krajobrazem, to miejsce, które tętni życiem przez cały rok. Nie brakuję tu osób chętnych do aktywnego wypoczynku, jak i miłośników malowniczych gór.  W Szczyrku nie zabraknie także miejsca dla gustujących w kuchni polskiej czy kuchni regionalnej Beskidów, smakołyków jest pod dostatkiem. Po dniu pełnym wrażeń warto skorzystać z pełnej gamy ofert SPA, począwszy od relaksu na basenie aż po solanki i odnowę biologiczną.

Żeby wszystko było dopięte na ostatni guziki warto znaleźć odpowiednie miejsce noclegowe, których w miejscowości nie brakuje. Najlepszym rozwiązaniem są domki do wynajęcia na czas odpoczynku. Wybierając się większą grupą; rodzinnie, czy z przyjaciółmi domek taki będzie idealnym rozwiązaniem. Szczyrk zaprasza: http://sno-house.pl/

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika