Jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu czy biurze jest łazienka. Dlatego jej wyposażenie powinno zostać odpowiednio dobrane. Jeżeli nasza ubikacja ma spore rozmiary to nie będziemy mieli problemów, jednak gdy mamy małą łazienkę to sprawa zaczyna się komplikować. W takiej sytuacji sprawa zaczyna się nieco komplikować, bowiem nie wszystko co byśmy chcieli w niej mieć może nam się zmieścić. Do takich sytuacji przystosowali się również producenci różnego rodzaju sprzętów i urządzeń. Obecnie możemy niemal wszystko kupić także w wersji „mini” dzięki czemu bez problemu zmieści nam się w naszej łazience.

Świetnym przykładem takich urządzeń mogą być wc kompakty. Obecnie ich producenci wprowadzają na rynek wiszące miski ustępowe, które dodatkowo wyposażone są w przyciski do spłukiwania umieszczane w ścianie. Dzięki temu ich wymiary są naprawdę niewielkie, a dodatkowo znacznie ułatwiają sprzątanie.

Niestety jednak powinniśmy pamiętać, że wymagają one również dodatkowych mocowań i wsporników, które również potrzebują odpowiedniej powierzchni. Poza tym tego typu rozwiązanie biorąc pod uwagę wszystkie jego elementy jest dosyć kosztowne. Między innymi dlatego nadal dużym zainteresowaniem cieszą się klasyczne „stojące” wc kompakty. One również zostały „udoskonalone”. Do historii już przeszły zestawy zaopatrzone w sznurek, który trzeba pociągnąć, aby spuścić wodę. Obecnie robi się to za pomocą przycisków. Do wyboru mamy zestawy, które mają dwa przyciski (jeden spłukuje toaletę trzema litrami wody, a drugi sześcioma) bądź też jednym, ale za to z funkcją „stop” dzięki czemu sami decydujemy ile wody chcemy spłukać.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika