Jeśli tak, to weź udział w konkursie Fabryki Mebli Biurowych MDD na projekt WIESZAKA STOJĄCEGO!

Zaprojektowany wieszak powinien być składany, metalowy, łatwy do zmontowania, estetyczny i oryginalny. Po złożeniu powinien mieścić się w paczce: 120/120/1000mm. Dodatkowo punktowana będzie jego funkcjonalność i stabilność. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich: młodych i starych, studentów i absolwentów, architektów i tych, którzy z designem do tej pory niewiele mieli wspólnego.
Nagrodzony projekt zostanie zrealizowany, a zwycięzca dodatkowo otrzyma 3000 zł.
Na Wasze projekty czekamy do końca stycznia 2013 r. Prosimy przesyłać je pod adresem mailowym: pr@mdd.pl

Nie LADA sztuka

Przypominamy także o I Ogólnopolskim Konkursie Młodych Architektów „Nie LADA sztuka” na projekt lady recepcyjnej. Jest o co walczyć, bo nagrodą jest realizacja wyróżnionej lady, a także laptop oraz tablet do rysowania na komputerze – wszystko przystosowane do pracy architekta. Konkurs jest także świetną okazją do zaprezentowania swoich możliwości profesjonalistom i szansa na rozpoczęcie kariery w zawodzie. Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, powinny zarejestrować się na stronie: www.mdd.pl, wypełnić formularz, a także dodać zdjęcia projektu, informację o nim oraz nazwę.

Uwaga: termin przesyłania projektów przesuwamy do 31.01.2012 r! Więcej szczegółów: www.mdd.pl.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika