Firma Wiśniowski, z końcem września, dołączyła do Związku Polskie Okna i Drzwi, do którego przynależą najlepsi producenci, dostawcy i dystrybutorzy stolarki budowlanej.

Lider w produkcji bram garażowych, systemów ogrodzeniowych, stolarki okiennej i drzwiowej dołączył do Związku Polskie Okna i Drzwi. Organizacji, która skupia rzetelne firmy dbające o jakość swoich produktów.

Założyciela i właściciel firmy WIŚNIOWSKI, Andrzej Wiśniowski dopatruje się w działalności  Związku szansy na budowanie wspólnej przyszłości branży budowlanej. – To doskonała platforma wymiany informacji i doświadczeń. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami uda się nam utrzymać wysoki poziom działalności produkcyjno-handlowej, stosując przy tym uczciwe praktyki w biznesie – mówi Andrzej Wiśniowski.

Związek Polskie Okna i Drzwi to kompleksowa i miarodajna informacja o oknach, drzwiach i fasadach produkowanych w Polsce. Organizacja wspiera członków w rozwoju, czynnie angażuje się i inicjuje różne projekty, podnoszące jakość i klasę wyrobów.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.