Do wakacji zostało mniej czasu, niż Ci się wydaje. By wyglądać świetnie w letnich sukienkach i kostiumie kąpielowym trzeba się jednak nieźle namęczyć. Codzienny kontakt z maszynką do golenia jest naprawdę uciążliwy. Jeśli chcesz na trwałe pozbyć się włosków i mieć cudownie gładką skórę, sprawdź jak działa depilacja laserowa.

Wynalazek na miarę XXI wieku

Chyba nawet program PIT tak nie ułatwia życia podatnikom, jak laser kobiecie. Idealnie gładka skóra to marzenie każdej z nas. Odrastające włoski to natomiast prawdziwe przekleństwo. Zwłaszcza latem, gdy trzeba odsłonić nieco ciała. Najlepszym sposobem, by na długo pozbyć się tego problemu jest depilacja laserowa. Dzięki niej zapomnisz o istnieniu maszynki do golenia i zawsze będziesz gotowa pokazać się w bikini. Tradycyjne golenie jest mało wygodne, bo trzeba je powtarzać praktycznie codziennie, by uzyskać zamierzony efekt. Depilacja woskiem też nie do końca rozwiązuje problem, ponieważ włoski bardzo szybko zaczynają odrastać. Laser zapewnia gładką skórę na wiele miesięcy a zabiegi regularnie powtarzane sprawią, że pozbędziesz się owłosienia nawet na kilka lat.

Jak to działa?

Światło lasera przenika przez skórę i niszczy cebulki włosa. Działa ono tylko na włoski będące akurat w fazie wzrostu, dlatego zabieg wykonywany jest w seriach, w odpowiednich odstępach czasu. Wiązka światła wnika do melaniny, pigmentu, który występuje w cebulkach włosów i warunkuje ich wzrost. Jasne włosy mają mniej barwnika, dlatego też najlepsze i najszybsze efekty uzyskuje się w przypadku ciemnego owłosienia. Zabieg jest krótki i praktycznie bezbolesny. Bez porównania z nieprzyjemną depilacją woskiem.

Gładka skóra latem to niesamowity komfort. Powinna go sobie zafundować każda kobieta, by poczuć się seksownie i pewnie. 

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika