Gdy jesteśmy za granicą lub w innym mieście fundujemy sobie miejsce w hotelu, a w przypadku służbowych delegacji firma robi to w naszym imieniu. Niewielu wie, że za odpowiednią opłatą można przechowywać zalegające na co dzień przedmioty w hotelach dla rzeczy, gdzie zaadaptowane są do tego specjalne magazyny.

Z usług takiego hotelu mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Pomieszczenia są pod stałą ochroną i monitoringiem, więc będą nawet bezpieczniejsze niż pod własnym dachem. Kto z nas nie lubi sprawiać sobie przyjemności w postaci nowych sprzętów, akcesoriów lub nie dostaje ich w prezencie z różnych okazji? Tylko niewielu może doświadczyć luksusu wybudowania przestronnego domu ze strychem do dyspozycji. Zakup dwupokojowego mieszkania dla rodziny z dzieckiem to obecnie szczyt marzeń i możliwości finansowych, biorąc pod uwagę typowego Polaka zarabiającego średnią krajową.

Jeśli dysponujemy sporą ilością wartościowych przedmiotów, a brakuje nam przestrzeni do życia, hotel dla rzeczy może okazać się idealnym rozwiązaniem. Koszt metra kwadratowego plasuje się nieco powyżej 100zł miesięcznie. Tego typu usługi mogą stać się gratką dla przedsiębiorców, prowadzących sklep internetowy, którzy nie mają miejsca na przechowywanie towarów we własnych czterech ścianach. Również dla zagorzałych sportowców, przechowujących sprzęt narciarski, deskę surfingową, czy rower górski, hotel dla rzeczy okaże się w sam raz.

Można powiedzieć, że jakie czasy, takie potrzeby i troski. W poprzednim ustroju trzeba było się nagimnastykować, by zapełnić lodówkę, domową przestrzeń, a także garderobę. Nie dziwi więc, że hotele dla rzeczy zaczęły powstawać dopiero niedawno, gdy również obywatele naszego kraju doświadczyli dylematu posiadania zbyt wielu dóbr. Aby zrobić przestrzeń w mieszkaniu lub domu, zawsze można rozważyć sprzedaż zbędnych przedmiotów przez Internet. Będzie to dwa w jednym: więcej przestrzeni i zastrzyk gotówki na nowe towary. Oczywiście przy założeniu, że chcemy się ich pozbyć.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika