Lokalnych mieszkańców zaskoczył remont zabytkowej kamienicy położonej przy ulicy Prusa 38 Wrocław, którego podjęła się znana a także bardzo ceniona na rynku deweloperskim firma Diament Properties. W wyniku przeprowadzonej inwestycji już w tym roku zostały oddane do użytku w odrestaurowanej kamienicy nie tylko lokale mieszkalne ale również lokale użytkowe przeznaczone pod działalność usługową.

Odrestaurowana kamienica położona jest w jednej z najpiękniejszych okolic Wrocławia, z dala od miejskiego hałasu i towarzyszącemu mu zgiełku w zabytkowej strefie Starego Miasta. Wokoło rozciąga się wyjątkowo malowniczy obraz Odry a także zieleń parku Stanisława Tołpy oraz Ostrów Tumski.

W odrestaurowanej kamienicy położonej przy ulicy Prusa 38 Wrocław deweloper stworzył mieszkania o powierzchni od 30,5 do 59,.33 metrów kwadratowych oraz wyjątkowo klimatyczny apartament zlokalizowany na ostatniej kondygnacji o powierzchni aż 110,18 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej. Ponadto do dyspozycji udostępnił lokale usługowe, których lokalizacja w tej atrakcyjnej części miasta może z pewnością zagwarantować duże zainteresowanie potencjalnych klientów.

Deweloper, który podjął się inwestycji związanej z odrestaurowaniem zabytkowej kamienicy położonej przy ulicy Prusa 38 Wrocław za priorytet postawił sobie zachowanie renesansowej architektury z połączeniem nowoczesnych rozwiązań co zaowocowało szalenie oryginalnym a nawet zaskakującym gusta estetyczne oraz funkcjonalne efektem końcowym. Wykorzystane wysokiej jakości materiały wykończeniowe a przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania gwarantują poczucie luksusowych warunków mieszkaniowych przyszłych właścicieli renesansowych apartamentów. Zastosowanie cichej windy, która obsługuje wszystkie kondygnacje kamienicy, video domofonu dla odwiedzających mieszkańców gości oraz zamontowanie we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych nowoczesnych drzwi antywłamaniowych doskonale wpisało się w zabytkowe wnętrze nie psując renesansowej architektury.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika